СТО "Tent Service" по вул. Хотинська 41, Чернівці

You are here Главная  > Каталог СТО и автосервисы на карте  > Грузовое СТО, ремонт грузовых авто >  СТО "Tent Service" по вул. Хотинська 41, Чернівці
Item image

Ми  спеціалізуємся та пропунуємо якісно нові послуги з розробки,  виготовлення і ремонту металоконструкцій каркасного типу та тентових покриттів з тканини ПВХ, що є одним з основних напрямів нашої діяльності.

За час роботи нашого підприємства ми встигли зайняти ключові позиції в галузі виробництва виробів з ПВХ в нашому регіоні.
Наш накопичений досвід на ринку металоконструкцій каркасного типу та тентової архітектури дозволив нам за цей час вдосконалити методи нашої роботи,  що дає можливість підтримувати високу якість продукції та величезний спектр послуг пов’язаний з тентами та супутніми товарами.
Завдяки сформованому висококваліфікованому колективу компанії, що складається з фахівців високого класу, і які мають значний досвід роботи в даній галузі відбувається постійна модернізація і удосконалення технологій виготовлення та розширення напрямів застосування нашої продукції, що дозволяє здійснювати проекти будь-якої складності — від автомобільних тентів до великих повільйонів.

Ми пропонуємо весь спектр послуг з виготовлення та ремонту:

  • — каркасів, бортів, дверей, підлог, зсувних дахів, штор та тентів з можливістю нанесення реклами, для вантажних автомобілів, прицепів та напівприцепів
  • — палаток, навісів, повільйонів, літніх майданчиків, автонаметів та автопологів, рекламних розтяжок, для кафе, ресторанів,  торговельних фірм, ринків, підприємств автосервісу, парків відпочинку
  • — продаж та установка дверних і бортових замків та тентової фурнітури

У своїй роботі ми використовуємо тільки якісні, сертифіковані матеріали та сучасне технологічне устаткування, а висока якість виконання, увага до замовника і оптимальні сроки — ті критерії на яких грунтується політика нашої фірми.

Якщо ми Вас зацікавили і ви хочете детальніше дізнатися про дані види послуг, зв’язуйтеся з нами і ми відповімо на всі Ваші питання та вислухаємо всі Ваші побажання.

Для підвищення якості обслуговування, зателефонувавши чи відвідавши скажіть, що знайшли інформацію на mapioza.com!

Після відвідування «Tent Service» напишіть свій відгук — це допоможе іншим автовласникам та відвідувачам сайту вибрати якісний сервіс.

tent-service

ATL banner diagnostika

Наши контакты

Адрес:
м. Чернівці, вул. Хотинська, 41
GPS:
48.32131099999999, 25.942534000000023
Телефон:
+380503743129
info@tent-service.cv.ua

Добавить отзыв

Стоимость
Расположение
Качество услуг
Персонал