НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПО ПІДГОТОВЦІ, ПЕРЕПІДГОТОВЦІ ТА ПІДВИЩЕННЮ КВАЛІФІКАЦІЇ КАДРІВ ДЛЯ ОСВОЄННЯ НОВОЇ ТЕХНІКИ І ТЕХНОЛОГІЇ, Біла Церква

You are here Главная  > Автошколы - отзывы, адреса, телефоны >  НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПО ПІДГОТОВЦІ, ПЕРЕПІДГОТОВЦІ ТА ПІДВИЩЕННЮ КВАЛІФІКАЦІЇ КАДРІВ ДЛЯ ОСВОЄННЯ НОВОЇ ТЕХНІКИ І ТЕХНОЛОГІЇ, Біла Церква

Загальна інформація про Навчальний центр по  підготовці, перепідготовці та підвищенню  кваліфікації кадрів для освоєння нової техніки і технології Державне агентство автомобільних доріг України, яке проводить навчання водіїв на категорії «А1», «А», «В», «С1», «С», «Д1», «Д», «СЕ» у Білій Церкві.

korpus-avtoshlolyНавчальний центр є професійно-технічним навчальним закладом, який входить до системи освіти і забезпечує реалізацію потреб громадян в оволодінні робітничими професіями, кваліфікацією відповідно до їх інтересів, здібностей, стану здоров’я та соціального замовлення суспільства і держави.
Форма власності навчального закладу – державна.

Центр був заснований як Білоцерківська автошкола у 1954 році при Київському обласному автоучбовому  комбінаті Міністерства автомобільного транспорту і шосейних доріг УРСР.

Як галузевий навчальний заклад, Центр веде підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітничих кадрів для підприємств, організацій дорожньої галузі, а також здійснює на договірній основі з підприємствами, Державною службою зайнятості і громадянами, професійне навчання громадян.

Для продовження освітньої діяльності Навчальний центр пройшов атестацію і отримав ліцензію Міністерства освіти і науки України серії АВ №529821, яка надає можливість до 2020 року навчати за професіями:

 • — водії транспортних засобів категорій «А1», «А», «В», «С1», «С», «Д1», «Д», «СЕ»;
 • — машиніст автогрейдера;
 • — машиніст екскаватора;
 • — машиніст котка самохідного з рівними вальцями;
 • — машиніст укладача асфальтобетону;
 • — машиніст бульдозера;
 • — машиніст змішувача асфальтобетону пересувного;
 • — стропальник;
 • — машиніст скрепера;
 • — електрогазозварник;
 • — секретар – друкарка.

Для підготовки водіїв транспортних засобів Навчальний центр має власну автошколу, яка проводить навчання на  категорій А1, А, В, С та перепідготовку на категорії С, Д1, Д, СЕ.

Для забезпечення навчально-виховного процесу Навчальний центр має навчально-виробничий комплекс в який входить:

— триповерховий навчальний корпус має 13 кабінетів,  технічну бібліотеку, актову залу;
— в трьох одноповерхових приміщеннях обладнані один навчальний кабінет, сім лабораторій та одна майстерня. Загальна навчальна площа дозволяє одночасно навчати 630 слухачів. На території Навчального центру розміщений майданчик початкового водіння. Вся навчально-матеріальна база відповідає вимогам Міністерства освіти і науки України та Міністерства внутрішніх справ України. Комп’ютерний кабінет обладнано програмами контраварійної підготовки, електронними тестами, кінофільмами з правил дорожнього руху, основ безпеки дорожнього руху, будови і ТО транспортних засобів та дорожньо-будівельних машин і механізмів.

Викладачі Навчального центру мають вищу освіту за профілем навчання, пройшли атестацію МВС України та курси підвищення кваліфікації при Національному транспортному університеті.

Майстри виробничого навчання водінню та виконання практичних робіт на дорожньо-будівельній техніці мають відповідну кваліфікацію та досвід навчання. Пройшли курси підвищення кваліфікації. Всі успішно склали  іспити комісії МВС України і отримали атестат, який надає їм право на навчання слухачів практичному водінню транспортних засобів.

Для проведення практичних занять є  27 одиниць власної автомобільної та дорожньо-будівельної техніки, що в основному забезпечує виконання навчальних програм.

Для підвищення якості обслуговування, зателефонувавши чи відвідавши скажіть, що знайшли інформацію на mapioza.com!

Після відвідування автошколи на базі Навчального центру у Білій Церкві напишіть свій відгук — це допоможе іншим автовласникам та відвідувачам сайту вибрати якісний сервіс.

ATL banner diagnostika

Наши контакты

Адрес:
м. Біла Церква, вул. Київська, 113
GPS:
49.80963430000001, 30.13030630000003
Телефон:
(067) 509 03 43
info@n-centr.com.ua

Добавить отзыв

Стоимость
Расположение
Качество услуг
Персонал
Вересоча Марина
2017-10-10 15:27:09
Шановні мої! Це стосується тих, хто пише всякі дурниці від мого імені. Пишіть принайні без помилок, і так я не пишу. На рахунок автошколи і їх працівників - я їх поважаю і шаную, звичайно кого я знаю. І те, що я думаю я не боюсь сказати у вічі, а прикриватися моїм іменем, за це шановні є стаття! Якщо ви вирішили зробити мені подарунок на День народження, то вам не вдалось, бо я щойно дізналась про цю несунітницю яку ви написали від мого імені! Дай Бог вам здоров'я і розуму , не те, щоб думати навіщо робити людині підлісь! Про автошколу я можу скати лише одне, це другий дім, майстри і викладачі на вищому рівні! За попереднє керівництво я цього сказати не можу) можливо ця писулька їхніх рук справп. Але запам'ятайте одне:" Найкраще сміється той, хто сміється останній!"
Вересоча Марина
2017-10-10 14:31:01
Шановні мої! Так, це адресується тим,хто взяв на себе сміливісь написати від мого імені про автошколу. То ж читайте уважно! З такими помилками я не пишу. і те, що я думаю про автошколу- це знає кожен, хто там працює. На відміну від вас, я можу сказати в очі, а тому хто займається плітками від мого імені - на це є стаття! Висдовлюйте свої думки від себе, я автошколу поважаю і викладачів і всих хто там працює, кого я знаю! А тий хто займається дурницями, пишіть шановні не від мого імені. Шкода, що там не вказуєт ься електронка, щоб дізнаться, хто це написав і зробив це на мій День Народження!
Людмила
2017-08-03 18:26:28
Очень рада что выбрала именно эту школу.Все занятия и теория и практика проходили легко и просто. Било приятно учиться у таких замечательных преподавателей Сергея Алексеевича и Игоря Вячеславовича большое вам спасибо...
Марина Вересоча
2017-05-29 15:16:21
Це сама ужасна автошкола, викладачи алкоголики и збочинци, а корупция там цвите и пахне