Автошкола ВСА вул. Десантників 4, Черкаси

You are here Главная  > Автошколы - отзывы, адреса, телефоны >  Автошкола ВСА вул. Десантників 4, Черкаси

Автошкола Черкаської обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів проводить набір на курси водіїв на категорії «A» та «B» у місті Черкаси

На базі автошколи проводиться проводиться навчання інструкторів за навчання практичної їзди та перепідготовка інструкторів.

Автошкола має велику навчальну базу та високодосвідченний колектив викладачів та інструкторів.

Детальна інформація та ціна навчання в автошколі ВСА доступна за контактним телефоном, вказаним нижче.

Філіали Черкаської автошколи ВСА:

  1. м.Черкаси, вул. Десантників 4
  2. м.Корсунь-Шевченківський, міжшкільний навчально- виробничий комбінат, вул. Шевченка, 35
  3. м.Умань, Уманська райрада УТМР, вул.Островського 10а
  4. м.Сміла, центр піготовки і перепідготовки робочих кадів, вул.Мазура,24
  5. Городищенський р-н с.Мліїв, загально-освітня школа №1
  6. м.Золотоноша, вул.Черкаська,12
  7. с.Бужанка, міжшкільний навчально- виробничий комбінат, вул.Жовтнева
  8. м.Монастирище, вул. Ленініна, 42
  9. м.Городище, загально-освітня школа №1

Переглянути усі автошколи м. Черкаси

Для підвищення якості обслуговування, зателефонувавши чи відвідавши скажіть, що знайшли інформацію на mapioza.com!

Після відвідування Автошколи ВСА напишіть свій відгук — це допоможе іншим автовласникам та відвідувачам сайту вибрати якісний сервіс.


Наши контакты

Адрес:
Черкаси, вул. Десантників 4
GPS:
49.4301409, 32.0376622
Телефон:
63-65-77, 63-68-38

Добавить отзыв

Стоимость
Расположение
Качество услуг
Персонал
Fortior Vitae
2022-06-08 10:06:21
Нікому не рекомендую автошколу ВСА! Позитивні відгуки, напевно, залишають родичі або знайомі працівників автошколи. За весь період навчання тут, мені ніхто ні разу не зателефонував, щоб повідомити, коли прийти на заняття, в який день прибути на практичне водіння, я навіть не знав і не знаю в яку групу був записаний! А тепер я розповім, як на нас з вами наживаються в цьому учбовому закладі: 1. На сайті зазначені найдоступніші ціни на курси водіння в Черкасах, все включено, навіть здача іспитів в СЦ (фото скріншоту з сайту, додатково прикріплю). А в кінцевому результаті , якщо все підрахувати, то найдорожча автошкола в місті. Тут потрібно проплатити вступ в спілку автомобілістів (про це говорять в кінці навчання), потім потрібно оплатити 1000 грн. за оренду автомобіля для здачі іспиту (про це також говорять перед самим іспитом, якщо коштів з собою немає - іспит автоматично не складений). Бухгалтерія бере гроші та виписує бумажечку, не чек, лише для інструктора з водіння, про те, що проплачено! 2. Якщо відкриваєш не одну категорію, а декілька, то відповідно потрібно складать не один іспит, а значить платить кожен раз по 1000 грн. за оренду автомобіля, і байдуже, що ти в них навчався, а не прийшов з іншої автошколи. І це за 20 хв. іспиту-водіння. 3. Якщо перездаєш тут іспит з водіння по кат. В, після невдалої першої спроби, то оплачуєш знову ж таки 1000 грн. за авто (як завжди, без чека і кватанції, через бухгалтерію). А якщо здаєш перший раз кат.  В, то типу безкоштовно авто. На інші категорії така "акція" не діє. Крім всього, за саме навчання потрібно заплатити не маленьку суму. Для себе, зателефонував до всіх навчальних закладів з водіння в Черкасах, для того, щоб дізнатися скільки коштує оренда автомобіля на іспит для їхніх випускників. Всі в один голос відповіли, що все включено у вартість навчання і ні про яку оренду не може йти мова!!
Інна
2022-01-04 19:56:25
По-перше, ціна, дуже зручно,бо можлива оплата частинами, по-друге, сервіс, тобто якість навчального авто, оновлений автопарк, надійні марки :Volkswagen, Hyundai, по-третє, професійність та організованість персоналу, тобто теорія і водіння викладається фахівцями своєї справи з десятирічним досвідом, по-четверте, час, три місяці, дуууже короткий термін для вміння набути справжніх якостей досвідченого водія, якщо брати до уваги досвід інших країн
Катя
2021-12-13 14:40:19
Гарна школа,викладачі та інструктори по водінню дуже ввічливі та професіонали в своїй справі,особливо велике Дякую інструктору Іванишину С.І.
Віталій
2018-08-29 16:09:55
Автошкола слабая теории учат хорошо легко можна немного и самому поучить. Но вот вождение ето просто капец договоритсяна время и дату не возможно . То занят то еще он не может. Цене норм. Какая цена такое обучение. Не рекомендую тут вас точно не научат водить автомобиль.
Оля
2015-02-08 17:53:34
гарна школа та приємні викладачі!