Автошкола ТСО України по вул. Кірова 25, Коростень

You are here Главная  > Автошколы - отзывы, адреса, телефоны >  Автошкола ТСО України по вул. Кірова 25, Коростень

Навчитися водінню в Коростені сьогодні пропонуємо не тільки ми, але наш навчальний заклад виділяється своєю історією, колективом викладачів і технічною оснащеністю, тому ви не пошкодуєте, що звернулись саме до нас.

Коростенський технічний коледж ТСО України пропонує пройти курси водіїв категорій «А», «А1», «В», «С», «Д», «СЕ».

В колледжі відмінна база для отримання твердих теоритических знань. Наші інструктори та викладачі мають всі необхідні сертифікати та посвідчення на право ведення викладацької діяльності і постійно проходять курси підвищення кваліфікації.

Викладачі грамотно, докладно і дохідливо пояснять Вам:

  • Основи пристрою автомобіля,
  • Правила дорожнього руху (ПДР),
  • Основи правил безпечного водіння автомототранспорту,
  • Навички надання першої медичної допомоги постраждалим.

Заняття проходять у невимушеній атмосфері, з безліччю прикладів з життя. Такі знання допомагають нашим випускникам стати справжніми профі і легко орієнтуватися на дорогах.

Багаторічний досвід роботи дозволяє нам оперативно реагувати на зміни в ПДР та чинному законодавстві, надаючи учням лише актуальну інформацію.

Наші інструктори допоможуть освоїти (відпрацювати) водіння по маршрутах, необхідним Вам в повсякденному житті.

Для успішного навчання водінню в автошколі є навчальні класи, обладнані відповідно до вимог ДАІ і Міністерства освіти.

Практичні заняття з навчання водінню в нашій автошколі складаються з 2 -х частин:

  • Відпрацювання вправ на навчальній площадці (автодромі): ознайомлення з органами управління транспорту, рушання і зупинка, паралельна парковка, розвернення, змійка, в’їзд в бокс.
  • Навчання водіння вулицями міста з малою і великою інтенсивністю дорожнього руху, перестроювання, обгін, удосконалення навичок маневрування в обмежених проїздах, рух і маневрування в інтенсивному транспортному потоці, контраварійна підготовка і прийоми економічного водіння.

Мета роботи нашого навчального закладу — передача безцінного досвіду наших інструкторів з водіння починаючому водієві з максимальною ефективністю і в найкоротші терміни, підвищення рівня майстерності водіїв, адекватна оцінка можливостей водія і його автомобіля, зниження невиправданого ризику на дорогах, підвищення культури водіння не тільки в Коростені, але і в інших містах нашої країни.

Закінчивши запропоновані курси водіїв в Коростені, ви зможете впевнено пересуватися по міських магістралях в умовах напруженого трафіку, оперативно оцінювати і реагувати на зміну дорожньої ситуації.

Для підвищення якості обслуговування, зателефонувавши чи відвідавши автошколу ТСО в Коростені скажіть, що знайшли інформацію на mapioza.com!

Після відвідування напишить свій відгук — це допоможе іншим автовласникам та відвідувачам сайту вибрати якісний сервіс.


Наши контакты

Адрес:
м. Коростень, вул. Кірова, 25
GPS:
50.9532799, 28.638372000000004
Телефон:
(04142) 4-31-48, (04142) 4-14-29

Добавить отзыв

Стоимость
Расположение
Качество услуг
Персонал