ЛУЦЬКА ПРОФЕСІЙНА ЗРАЗКОВА АВТОШКОЛА ТСОУ

You are here Главная  > Автошколы - отзывы, адреса, телефоны >  ЛУЦЬКА ПРОФЕСІЙНА ЗРАЗКОВА АВТОШКОЛА ТСОУ
Item image

Луцька державна професійна зразкова автошкола Товариства сприяння обороні України — навчальний заклад профтехосвіти I рівня акредитації — готує водіїв автотранспортних засобів категорій «ВС» для Збройних Сил України, водіїв автотранспортних засобів категорій «А», «Б», «С», «Е» та «Д» для народного господарства, інструкторів індивідуального навчання водінню.

Луцька зразкова автомобільна школа є одним з найстаріших закладів такого профілю на Волині і користується заслуженим авторитетом: вже 65 років автошкола різнобічно готує молодь до військової служби, грунтовно навчає всіх бажаючих теорії та практики водіння мотоциклів, машин, автобусів, автопоїздів, переоснащуючись, укріпляючи матеріальну базу і набуваючи нових знань разом зі стрімким кроком технічного прогресу.

В 2011 році колектив Луцької зразкової автомобільної школи ТСОУ поставив перед собою завдання зробити свій навчальний заклад закладом новітніх навчальних технологій. Наша автошкола у Всеукраїнському проекті «Безпека дорожнього руху та мережа навчальних закладів з підготовки водіїв» 2012 р. була відзначена кубком і грамотою «Кращий навчальний заклад з підготовки водіїв 2012 року» та внесена до Книги Пошани «Флагмани освіти і науки України». З усієї України було відібрано лише шість найкращих навчальних закладів із підготовки водіїв. Відмічено високий професійний рівень викладання, матеріально-технічну базу, дотримання державних стандартів професійно-технічної освіти з навчання водіїв транспортних засобів усіх категорій.

Для підвищення якості обслуговування, зателефонувавши чи відвідавши скажіть, що знайшли інформацію на mapioza.com!

Після відвідування автошколи напишіть свій відгук — це допоможе іншим автовласникам та відвідувачам сайту вибрати якісний сервіс.

gerb-school_1


Наши контакты

Адрес:
м. Луцьк, Волинська обл., пр. Перемоги, 1
GPS:
50.75418519999999, 25.339013900000054
Телефон:
+380332230014
lutskavtotsou@gmail.com

Добавить отзыв

Стоимость
Расположение
Качество услуг
Персонал