Автошкола "Персей"

You are here Главная  > Автошколы - отзывы, адреса, телефоны >  Автошкола "Персей"
Item image

avtoshkola-perseyВ сучасному світі людині усе важче й важче обходитися без автомобіля. Автомобіль давно перестав бути розкішшю. За останні роки він став могутнішим, швидшим, безпечніший і дружелюбніший до людини, але що саме важливе – він став доступнішим. Ви вже придбали автомобіль або тільки збираєтеся зробити покупку, перед Вами стоїть нелегке завдання — навчитися ним керувати.

Керування автомобілем завжди пов’язане з певним ризиком — імовірність виникнення позаштатних ситуацій на дорозі дуже велика. Як керувати автомобілем, який раптово опинився на слизькій дорозі? Як поводитися у випадку поломки автомобіля або виникнення ДТП? Що робити, якщо Ви заглохли на переїзді, сил зіштовхнути машину немає й допомоги чекати нівідкіля? Зрештою, що в автомобіля під капотом?

Автошкола «Персей» готова з радістю допомогти Вам оволодіти цією наукою!

Наша школа проводить набір на курси водіїв автотранспортних засобів категорії «В». Ми перебуваємо в приміщенні Івано-Франківської філії Надвірнянского Коледжу Національного Транспортного Університету (напроти лісокомбінату).Наша автошкола вже кілька років займається підготовкою водіїв транспортних засобів. Кваліфіковані й досвідчені викладачі якісно й доступно пояснять «Біблію» автомобілістів — Правила дорожнього руху. Досвідчені інтсруктори навчать Вас правильно сидіти за кермом автомобіля, вибирати безпечну швидкість руху, впевнених маневрів в умовах інтенсивного дорожнього руху.

Стиль роботи — максимальний обсяг інформації, викладений у доступній формі й комфортній для клієнта обстановці.

Одна із цілей автошколи «Персей» — надати можливість широкому колу людей навчитися водінню. Саме тому ми встановили доступні ціни на навчання, а також зручну систему оплати.

Для підвищення якості обслуговування, зателефонувавши чи відвідавши скажіть, що знайшли інформацію на mapioza.com!

Після відвідування Автошколи «Персей»  напишіть свій відгук — це допоможе іншим автовласникам та відвідувачам сайту вибрати якісний сервіс.


Наши контакты

Адрес:
м. Івано-Франківськ, вул.Кисілевської, 40В
GPS:
48.9178011, 24.735637099999963
Телефон:
54-06-05, 094-923-66-05
admin@persey.if.ua
Сайт:
http://persey.if.ua

Добавить отзыв

Стоимость
Расположение
Качество услуг
Персонал
Ірина
2015-02-06 12:44:12
Гарна школа, цікаве навчання и гарні результати!