Автошкола "Карпати АВС" на вул.Надрічна, 221А

You are here Главная  > Автошколы - отзывы, адреса, телефоны >  Автошкола "Карпати АВС" на вул.Надрічна, 221А

Автошкола Карпати АВС в Івано-Франковську, підготовка водіїв категорії В, С, D, Е.

Філіали автошколи «Карпати АВС»:

Для підвищення якості обслуговування, зателефонувавши чи відвідавши скажіть, що знайшли інформацію на mapioza.com!

Після відвідування Автошколи «Карпати АВС» напишіть свій відгук — це допоможе іншим автовласникам та відвідувачам сайту вибрати якісний сервіс.

 

ATL banner diagnostika

Наши контакты

Адрес:
Івано-Франківськ, Вулиця Надрічна, 221А
GPS:
48.9424848, 24.718966200000068
Телефон:
+38 (0342) 71-73-33

Добавить отзыв

Стоимость
Расположение
Качество услуг
Персонал
Віта
2018-04-22 13:06:38
Яка ціна категорії С і Е???
Андрій
2015-12-04 21:40:08
Хороша школа! Навчався на категорію С+Е, у Михайла Олександровича... дуже хороші враження від навчання, все доступно і зрозуміло... Окрема подяка інструктору з водіння пану Богдану... добре, спокійно пояснює управління такою "махіною" боявся не дам ради управляти фурою... але ні з першого уроку бачив по собі якісь успіхи... думаю, дякуючи хорошим професійним підходом до навчання пана Богдана!. Дякую Вам хлопці, хороша школа, рекомендую!!!
Іра
2015-11-11 12:26:39
До мене багато чого розповіли про цю школу, мені також тут сподобалось!
Петро
2015-10-26 11:17:43
Навчаюсь в даній автошколі на категорії "Д" та "СЕ",готуюсь до здачі іспитів.Враження від автошколи самі позитивні.Навчання проходить в дружній невимушеній атмосфері,гнучкий та зручний графік практичних занять,помірні ціни.Михайло Олегович надає лише той обсяг знань,які дійсно необхідні в реальних умовах,а не голу теорію,від якої мало користі в критичних ситуаціях.Окрему подяку хочу виголосити своєму інструктору з практичних занять.Богдан людина психічно врівноважена і профессіонал своєї справи,дає точні і своєчасні вказівки,свободу вибору дій при вдосконаленні практичних навичок,що додає впевненості в свої силах і легкості в навчанні.І саме головне,це наявність тягача з напів-причепом.Так,це не повнорозмірна "фура",але базові поняття управління дає сповна.Отже,дуже рекомендую дану автошколу,якщо ви бажаєте не просто відбути певний час і отримати "права",а дійсно здобути необхідний рівень знань і вмінь для подальшої професійної діяльності.
ната.
2015-05-21 15:57:31
Закінчила в травні автошколу на Каскаді.ЩО можна сказати- теорію викладаси супер!А от водіння--це просто жах!У мене був інструктор Швачук Р.М.у якого за мету стоїть не навчити водити машину,а як поменше виїздити часу і зекономити на пальному.Постійно їздилось по його особистих потребах.Сама їзда займала не більше 30 хвилин,а заплатити треба сповна.Після закінчення автошколи поміняла інструктора на Михайла Олеговича!Про цю людину можна сказати тільки найкращі слова,хоча мій інструктор говорив-ЦЕ НАЙГІРШИЙ ІНСТРУКТОР НАШОГО МІСТА,І НЕДАЙ БОГ ДО НЬОГО КОМУСЬ ПОТРАПИТИ.Все це брехня- переконалась особисто.За два тижні він навчив мене прекрасно їздити,не боятись машини,впевнено почуватись на дорозі.Тому,як говорила Ольга Фреймунт-інструктора по водінню МИХАЙЛА ОЛЕГОВИЧА РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ!!!! ната.
Володимир
2015-05-20 15:09:58
Сьогодні закінчив курси у даній авто школі і получив права.Залишився довольним навчанням у даній школі і професіонізмом інструкторів люди дійно вчать. До сьогоднішнього дня я думав що у гаї здати екзамен неможливо без хабаря но сьогодні переконався що це не так коли сам здав незаплативши жодної копійкі.)) рекомендую цю атошколу тим хто дійсно хоче навчитися іздити і знати свої права.
тарас
2015-04-07 22:25:07
Проходжу курси підготовки на категорію СЕ на тягач . Мав бажання купити категорію ,так як радять більшість.Не слухайте таких дурниць,навчання своє робить.Інструктора хороші люди і до того ж хороші професіонали,не кричать зауваження роблять акуратно.Хто має бажання навчатися вони навчать ,в школі є все для цього.Тож не вагайтеся,а спокійно записуйтеся в цю школу,моя думка -не пошкодуєте!ЦЕ ОДНА ШКОЛА,ЯКА МАЄ СІДЛОВИЙ ТЯГАЧ,А НЕ ПРИЦЕП,як в інших школах.Категорія получається дешевше ніж купляти на 50%.
Назар
2014-09-26 11:39:35
Проходив там курси підготовки водіїв на категорію "Д" (автобус). Попри те що перед цим проходив курси ще в двох інших школах (відкривав інші категорії) ця школа справила хороше враження: все і всі працюють на учня, ціни більш чим демократичні, потужна матеріальна база (макети справжніх автомобілів, купа стендів з корисною та цікавою інформацією, великий вибір автомобілів для практичних занять і інше), інструктор Михайло взагалі людина - Професіонал своєї справи. Заняття проходять без "високих тонів", без "нервів" все спокійно, розмірено пояснюється , показується інколи навіть по два, три рази. Одним словом якщо хочете мати не тільки "пластик" і чисто юридичне право керування транспортним засобом, але і потужні знання і хороші вміння записуйтесь в цю школу ніколи не пошкодуєте.