Автошкола "Фегра", м.Черкаси по вул. Хрещатик, 225

You are here Главная  > Автошколы - отзывы, адреса, телефоны >  Автошкола "Фегра", м.Черкаси по вул. Хрещатик, 225
Item image

фегра мапіозаАвтошкола «Фегра» працює з 1994 року. За майже 19 років роботи ми випустили тисячі водіїв різних категорій. Автошкола має Державну ліцензію (Ліц. АВ №048969 вид. 27.07.2006 — ДАК №78 від 04.06.2009) на право підготовки і перепідготовки водіїв різних категорій Міністерства освіти і науки України та Сертифікат про Державну акредитацію.

Програма навчання в автошколі складається з теоретичного курсу (правила дорожнього руху, вивчення будови та технічного обслуговування автомобіля, першої медичної допомоги), практичних занять на навчальних майданчиках та вулицях міста. Викладання теорії та практики проводять досвідчені викладачі та спеціалісти з практичного водіння,які пройшли атестацію в ДАІ.

Культура водіння сучасного автомобіля вимагає від водія не тільки тонкої техніки водіння, але й уміння мислити, аналізувати дорожню ситуацію і швидко приймати рішення. Залучаючи Вас до цієї культури, ми навчимо Вас адекватно оцінювати свої можливості і можливості вашого автомобіля. Отримані у нас знання допоможуть Вам прогнозувати ситуацію на дорозі, а, отже, значно підвищать Вашу безпеку і безпеку всіх учасників дорожнього руху, дозволять відчувати себе комфортно за кермом. Зниження рівня аварійності на дорогах відбувається завдяки професійній підготовці водіїв транспортних засобів, які вміють грамотно застосовувати і дотримуватися правил дорожнього руху, керувати автомобілем в різних дорожніх ситуаціях, прогнозувати розвиток аварійних і критичних ситуацій при управлінні автомобілем.

Автошкола має в своєму арсеналі велику навчальну базу:

  • — обладнані класи з правил дорожнього руху, ОБДР і будови автомобіля,оснащені кондиціонерами;
  • — електорофіковані макети світлофорів всіх типів;
  • — комп’ютерні програми для підготовки здачі іспитів в ДАІ;
  • — безліч стендів і плакатів;
  • — автопарк складається з сучасних автомобілів з механічною та автоматичною коробкою передач, обладнаних у відповідності до вимог «програми підготовки водіїв» додатковими педелями зчеплення та гальм;
  • — мототранспорт для навчання вищого пілотажу мотоциклістів;
  • — власний майданчик для тренувань та здачі екзаменів на мототранспортних засобах

Теоретичні заняття проходять переважно увечері. Навчання водінню проходить поза сіткою теоретичних занять, за індивідуальниму графіком, погодженим з диспетчером.
Курсанти автошколи „Фегра” можуть планувати практичне керування в будь-який зручний для них час, шість разів на тиждень з 8:00 до 18:00 години.

Завдяки обладнаним навчальним класам всі екзамени в автошколі проходять без черг та незручностей.На іспит у ВРЕР група наших випускників виїжджає організовано і здає іспити на автомобілях автошколи. На всі повторні іспити, за домовленістю, автошкола також надає свій навчальний транспорт безкоштовно.

Основне наше досягнення (це не реклама) – більше 60% наших курсантів приходять до нас за рекомендацією своїх друзів, які успішно закінчили нашу автошколу і отримали посвідчення водія. Це — результат праці викладачів та спеціалістів з практичного водіння, індивідуального підходу до кожного нашого «автостуденту»

Автошкола. Курси водіїв. Навчання по категоріям: А1, А, В1, В, С1, С, Д1, Д, ВЕ, С1Е, СЕ, Д1Е, ДЕ у місті Черкаси.

Заняття відбуваються:

— вул. Хрещатик, 225 (центр, навпроти «Чебуречної», біля бару «Эрік»)
— вул. 30 років Перемоги, 5/1 (ПЗР, за магазином «Твоя шина», навпроти магазину «Fresh-маркет»)

Всі автошколи Черкас

Для підвищення якості обслуговування, зателефонувавши чи відвідавши скажіть, що знайшли інформацію на mapioza.com!

Після відвідування Автошколи «Фегра» напишіть свій відгук — це допоможе іншим автовласникам та відвідувачам сайту вибрати якісний сервіс.

avtoshkola-fegra-cherkassy class_b31


Наши контакты

Адрес:
Черкаси, вул. Хрещатик, 225
GPS:
49.4453767, 32.06294170000001
Телефон:
(0472) 50-13-51
fegra-avto@ukr.net

Режим работы

Понедельник:
10:00-18:30
Вторник:
10:00-18:30
Среда:
10:00-18:30
Четверг:
10:00-18:30
Пятница:
10:00-18:30
Суббота:
09:00-14:00

Добавить отзыв

Стоимость
Расположение
Качество услуг
Персонал
Максим
2015-05-12 17:59:43
Не знаю с чего начать, но обучение тут понравилось, зачетная школа. Не долго выбирая решил пойти учится в эту автошколу в Черкассах и не прогадал, обучение было интересным и информативным. Вождение воообще улет! Очень понравилось, жалею что не взял дополнительные занятия(((